KOSTIHOJOVÁ MASŤ

KOSTIHOJOVÁ MASŤ - 100% PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ O POHMOŽDENINY, ZLOMENINY, MODRINY A REGENERÁCIU POKOŽKY AJ PO ÚRAZOCH...

KOSTIHOJOVÁ MASŤ

 

Kostihojová masť je vhodná na ošetrovanie natiahnutých a boľavých svalov, šliach a kĺbov, pomliaždenín, výronov, narazenín, stavov po zlomeninách, na opuchy, pri reumatických ťažkostiach, modrinách, hematómoch, ale tiež k úľave pri hemoroidoch.

Výťažok z koreňa kostihoja používali naši predkovia pri liečení od nepamäti, pôsobí totiž blahodarne na obnovu tkanív a má antiseptické, protizápalové a prekrvujúce účinky. K vylúhovaniu, uchovaniu a k prenosu účinných látok z kostihojového koreňa do postihnutých tkanív je použitá bravčová masť, ktorá je najvhodnejším základom prírodnej kozmetiky, pretože sa z neho účinné látky najlepšie vstrebávajú do pokožky. Kostihojová masť je 100% prírodná a neobsahuje žiadne chemické prísady.

Použitie: Na masáže - najlepšie 2x denne - pri starostlivosti o natiahnuté a pomliaždené svaly, šľachy a kĺby, na svalovú únavu a k prekrveniu pokožky. Premazávanie vonkajších foriem hemoroidov napomáha  ich hojeniu.

Zloženie: extrakt z koreňov kostihoja lekárskeho, feniklová a anízová silica, vitamín E, včelí vosk(nebielený), bravčová masť(v pare tavená a odstredená).

Objem: 50 ml.

KÚPIŤ V E-SHOPE   KÚPIŤ V LEKÁRNI

[kkstarratings]Čo hovorí ľudová múdrosť:

Koreň kostihoja sa v ľudovom liečiteľstve používa od nepamäti, v prameňoch je ako liečivá rastlina zmieňovaná od 12. storočia. V koreni sú obsiahnuté látky, ktoré priaznivo pôsobia na pomliaždené alebo natiahnuté svaly, šľachy a kĺby. Urýchľujú hojenie a obnovu poškodených tkanív a majú antiseptické, protizápalové a prekrvujúce účinky. Patrí medzi ne predovšetkým dusíkatý alantoín, alkaloidy, organický vápnik, draslík a fosfor, slizy, triesloviny, cukry, organické kyseliny a vitamíny A, B12 a C.

Vitamín E má regeneračný účinok na poškodenú kožu, upokojuje podráždenia a zlepšuje hojenie.

Včelí vosk zjemňuje a zmäkčuje pleť, nie je umelo vybielený a neobsahuje teda žiadne stopy chemických látok.

Feniklové a anízová silice rýchlo prenikajú do pokožky a majú dezinfekčné, prekrvujúce a protizápalové účinky.

AKO VYROBIŤ KOSTIHOJOVÚ MASŤ ?

Mohlo by Vás tiež zaujímať: Tradičné Kostihojové mazanie